Agencja Reklamowa

Print&Design

Jesteśmy prężnie działającą agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem. Od początku działalności dążyliśmy do stworzenia firmy oferującej kompleksową obsługę w zakresie reklamy, rozwiązań internetowych i druku. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Projekty dopasowujemy do potrzeb i możliwości zlecającego.

Nasz zespół

Od zawsze stawiamy na ludzi. To siła napędowa naszej agencji. Dzięki połączeniu pasji i indywidualnych kompetencji, tworzymy zgrany zespół z dużym doświadczeniem. Projektujemy dbając o najdrobniejsze szczegóły, a naszą pasją jest ciągłe doskonalenie się i wdrażanie nowości. 

Własne zaplecze realizacyjne

Dzięki stałej modernizacji zaplecza oraz inwestycjom w najnowsze technologie produkcyjne możemy spełnić różnorodne oczekiwania naszych klientów. Pracujemy na maszynach i materiałach renomowanych firm. Wszystkie zlecenia realizujemy na miejscu, dzięki czemu możemy sprawować kontrolę nad każdym etapem produkcyjnym.

Lubimy wyzwania!

Nasze kreatywne podejście oraz potężne zaplecze techniczne pozwala nam realizować wszelkie niestandardowe pomysły. 

 

 

Grafika Kolfer

Graphic design 

Web design Kolfer

Web design

Druk Kolfer

Print

E-marketing Kolfer

E-marketing

Portfolio

Co robimy?

Poszukujesz agencji reklamowej, która kompleksowo zajmie się Twoim zleceniem?

Dobrze trafiłeś, zapewniamy szeroki zakres usług reklamowych i marketingowych: od projektu - poprzez realizację - do produktu finalnego.

Zapraszamy na nasz instagram