Turystyka

Wieloletnie doświadczenia w zakresie organizacji turystyki zaowocowały powstaniem w 1999r. Wyższej Pomorskiej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa a później Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. 

Jesteśmy dumni, że nasz partner: Edutraveler Sp. z o.o. przejął nasze tradycje i działa na lokalnym rynku turystycznym. Reprezentuje te wartości, które są najważniejsze w tej gałęzi gospodarki, czyli: rzetelność, zaufanie, kreatywność i pasję. To właśnie pasja, zamiłowanie do poznawania świata nie tylko palcem po mapie połączyła tych ludzi w świetnie zorganizowany zespół. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą na stronie www.edutraveler.pl

Główną specjalnością Edutravelera jest tworzenie oferty dedykowanej i wyspecjalizowanej, to znaczy, że nasi specjaliści przygotowują oferty szyte na miarę oczekiwań klientów.  

Warto zwrócić uwagę na ofertę skierowaną do sektora biznesowego i uczelni wyższych, gdzie poza organizacją podróży oferowana jest również pomoc w zakresie jej rozliczenia, poszukiwania partnerów biznesowych czy nawet komercjalizacji produktów.

Poza klasyczną turystyką biznesową, edukacyjną czy wypoczynkową nasz Partner oferuje odpowiednie ubezpieczenia w zależności od potrzeb a także zajmuje się profesjonalną organizacją eventów.